ПРО НАС

17-20 квітня 2019 року у місті Южноукраїнську відбудеться ІV Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Місто дитинства».

ПРИЙМАЙ УЧАСТЬ

ПОЛОЖЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ 2019
СКАЧАТИ
ЗАЯВА НА УЧАСТЬ
ЗАПОВНИТИ

УЧАСНИКИ

  1. Ізмайлова Аліса Харків
  2. Комова Дарія Херсон
  3. Лаврів Лілія Червоноград
  4. Алманов Давид Одеса
  5. Воробйова Софія Южноукраїнськ
  6. Сердюк Андрій Куп'янськ
  7. Ярова Софія Херсон
  8. Тимофєєва Веста Барановичі БІЛОРУСЬ
  9. Накрийко Софія Львів
  10. Говбан Едуард Одеса
  11. Наумова Варвара Южноукраїнськ
  12. Пролагаєва Марія Харків
  13. Аксьонова Кристина Павлоград
  14. Братащук Анастасія Миколаїв
  15. Сидорова Дарина Одеса
  16. Артюшкіна Ярослава Одеса
  17. Заєць Ілля Одеса
  18. Єрохіна Єва Харків
  19. Гаврікова Аріана Харків
  20. Реброва Дар’я Краматорськ
  21. Пісна Ліза  Первомайськ
  22. Коляда Дарія Кам’янець-Подільський
  23. Бєлібова Анастасія Миколаїв
  24. Поліш Нікіта Миколаїв
  25. Ткаченко Анастасія Харків
  26. Яковенко Ярославна Одеса
  27. Солощук Софія Миколаїв
  28. Косарєв  Іскандер   Харків
  1. Костирко Софія Миколаїв
  2. Коломойцева Вероніка Херсон
  3. Комякова Анна Чорноморськ
  4. Артемчук Дар'я Херсон
  5. Калініна Ліза Одеса
  6. Борулько Дар'я Миколаїв
  7. Петрусь Вероніка Рава-Руська
  8. Довбуш Надія Київ
  9. Чиджан Аліса Харків
  10. Забаріна Софія Чорноморськ
  11. Макфарлейн Анжеліна Ванкувер КАНАДА
  12. Шегеда Ірина Івано-Франківськ
  13. Самотошенко Мілана Барановичі  БІЛОРУСЬ
  14. Понтічеллі Еріка Кастровілларі ІТАЛІЯ
  15. Конюшняк Андрій  Одеса
  16. Волочай Андрій Одеса
  17. Соловйов Нікіта Одеса
  18. Красилюк Давид Миколаїв
  19. Панчишин Вікторія Южноукраїнськ
  20. Архипенко Ангеліна Южноукраїнськ
  21. Потапчук Аріна Харків
  22. Туршатова Дар'я Херсон
  23. Пересунько Аліна Київ
  24. Говбан Марта Одеса
  25. Дубіна Вероніка Одеса
  26. Сизова Анастасія Харків
  27. Нечипорук Герда  Одеса
  28. Мордванюк Алла Одеса
  29. Харько Дарія Одеса
  30. Химич Альбіна Одеса
  31. Охріменко Олег Харків
  32. Феоктістова Анна Київ
  33. Васильєва Вікторія Одеса
  34. Собчак Майя Тернопіль
  35. Приходько Софія Харків
  36. Бойко Аурелія Харків
  37. Ковальова Валерія Павлоград
  38. Болдирєва Мішель Одеса
  39. Шакула Олеся Миколаїв
  40. Донченко Вероніка Миколаїв
  41. Томаз Варвара Кропівницький
  42. Третяк Вероніка  Одеса
  43. Коновченко Катерина  Харків
  1. Лень Соломія Рава-Руська
  2. Кречик Арина Одеса
  3. Родін Денис Івано-Франківськ
  4. Свита Кирил Буча
  5. Горбяк Діана Рава-Руська
  6. Корольова Марія Дніпро
  7. Рогальский Ярослав Київ
  8. Фурман Валерія Кривий Ріг
  9. Кучерук Владислав Нетішин
  10. Гогія Ернест Южноукраїнськ
  11. Борис Кароліна Хуст
  12. Манузіна Катерина Біла Церква
  13. Мироненко Вікторія Київ
  14. Шелест Надія   Миколаїв
  15. Коняхіна Дана    Барановичі  БІЛОРУСЬ
  16. Твердоступ Софія   Харків
  17. Коломійцева Катерина Кривий Ріг
  18. Давидюк Анастасія Нетішин
  19. Дрозд Анна  Барановичі  БІЛОРУСЬ
  20. Гук Катерина Барановичі  БІЛОРУСЬ
  21. Зубенко Юрій Світлодарськ
  22. Посна Настя Суми
  23. Суслов Данил Харків
  24. Швацька Світлана Харків
  25. Домчук Софія Київ
  26. Оліфірович Мілена  Харків
  27. Стовбирь Даша Одеса
  28. Смірнова Марія Одеса
  29. Василенко Вероніка  Миколаїв
  30. Антонюк Катерина Одеса
  31. Костюченко Валерія Київ
  32. Кітченко Маргарита  Харків
  33. Крачко Тетяна Харків
  34. Льопа Єва Кременчуг
  1. Гончарук Катерина Миколаїв
  2. Зайцева Варя Одеса
  3. Халіна Маргарита Одеса
  4. Діхтяр Юлія Київ
  5. Гузенко Надія Херсон
  6. Конюшок Аліна Київ
  7. Кобзєва Єлизавета Харків
  8. Бараннік Андрій Харків
  9. Катрич Юлія Харків
  10. Галько Марічка Київ
  11. Яковенко Дар'я Одеса
  12. Гондаренко Анастасія Харків
  13. Гвелесіані Марина Боржомі ГРУЗІЯ
  14. Марук Катерина Барановичі БІЛОРУСЬ
  15. Панчук Аліса Київ
  1. Лаврова Антоніна Миколаїв
  2. Агеєв Євген Харків
  3. Ситнік Анастасія Київ
  4. Крупський Владислав Київ
  5. Лукашук Дарина Київ
  6. Халонєн Дмитро Київ
  7. Танцюра Вадим Первомайськ
  1. Дует «Kryla»  Херсон
  2. Дует «Wonder» Харків
  3. Дует «FullMoons» Нетішин/Кривий Ріг
  4. Дует «Different» Одеса  
  5. Тріо «Sun Shine» Харків
  6. Тріо «Світанок» Миколаїв
  7. Квартет «Star beams» Одеса
  8. Група «Пальміра» кат А Одеса
  9. Група «Пальміра» кат В Одеса
  10. Група «Окейчики» Харків
  11. Група «OK» Харків
  12. Група «Кудряшки» Харків
  13. Група «Нерозлучні друзі» Первомайськ
  14. Група «Flight» Київ
  15. Гурт «Нащадки» Миколаїв
  16. Гурт «Нова країна» Миколаїв

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

ДЕНЬ 1 (17 квітня)

День спілкування

13.00-15.00    Реєстрація

Збори для ансамблевих колективів

15.00-17.00    Відкриття фестивалю

Зустріч із українською співачкою TAYANNA,  в минулому солісткою групи «Горячий Шоколад», учасницею проекту «Голос країни» та національного відбору України на «Евробачення 2017-2018». Шлях до майстерності

17.00-18.00    Інтерв’ю-час з ТВ каналами (концертний одяг)

Фотосесія з Таяною, з журі, з конкурсантами

18.00-20.00    Вечір знайомств та спілкування з друзями.  Вечірка в стилі Гаррі Поттера. Фокусник

                    
ДЕНЬ 2 (18 квітня)
ДЕНЬ 3 (19 квітня)
ДЕНЬ 4 (20 квітня)

ФОТОЗВІТ

cg6a2922
cg6a2972
cg6a3149
cg6a3944
cg6a3970
cg6a3989
cg6a4035
cg6a4078
cg6a4093
cg6a4129
cg6a4736
cg6a4772

ВІДЕОЗВІТ

ВІДГУКИ

ПАРТНЕРИ ФЕСТИВАЛЮ

    НАША КОМАНДА

    Людмила Янкул

    Директор фестивалю

    Тетяна Ісупова

    Оргкомітет

    Тетяна Цукур

    Оргкомітет

    КОНТАКТИ

    Дата проведення: 17-20 квітня 2019 р.

    Місце проведення: Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, ПК «Енергетик»

    Організатор фестивалю-конкурсу: ГО Южноукраїнське молодіжне об`єднання «Місто дитинства»

    ВКонтакте: https://vk.com/misto_ditinstva

    Facebook: https://www.facebook.com/mistoditinstva

    E-mail: info@misto-ditinstva.com.ua

    Телефони:
    +(380) 95 554 43 68; +(380) 97 613 81 70
    +(380) 67 415 04 56; +(380) 93 731 52 89